KÄSIRAADIOSAATJA BEEBIMONITORINA?

KÄSIRAADIOSAATJA BEEBIMONITORINA?

Lapsevanemad teavad kui mugav ning kohati ka tähtis on väiksele lapsele beebimonitor. Beebid magavad väga palju ning nad ärkavad tihti ülesse. Tihti viivad lapsevanemad oma lapse hoovi või rõdule, värske õhu kätte magama kust aga kahjuks ei ole kuulda kui laps nutma hakkab, ülesse ärkab või kui lähedal keegi lärmab. Sarnaselt ei pruugi magamistoast teistesse tubadesse olla hääli kuulda ning sellistes olukordades tulevad monitorid ning raadiosaatjad kasuks. Tänapäeval on aga üha raskem vahet teha beebimonitoril ning käsiraadiosaatjal kuna neid kasutatakse sarnastel eesmärkidel.

Käsiraadiosaatjad beebimonitorina
Beebimonitorid annavad vanematele täieliku kindlustunde kui nende laps magab nendest kaugemal, sest läbi monitori kuulevad vanemad seda, mida laps kuuleb. Lähemal uurimisel tuleb välja, et mitmetel käsitööraadiosaatjatel on olemas erinevaid funktsioone, mida võib kasutada beebimonitori asemel.

Kuidas leida käsiraadiosaatjaid, mis sobiksid beebimonitori asendama?

Üldiselt tuleb raadiosaatjatel otsida lisatud lapsehoidja või beebimonitori funktsioone.
Samuti on paljudel raadiosaatjatel sisse ehitatud VOX e. käed-vaba funktsioon, mis lülitab raadiosaatja automaatselt sisse kui kostub heli.
Tihti ulatuvad raadiosaatjad kaugemale kui beebimonitorid, mistõttu on üha enam lapsevanemaid hakanud neid kasutama. Eriti hästi sobivad käsiraadiosaatjad peredesse, kellel on suuremad majad või korterid. Pikk vahemaa, mäed ning paksud seinad vähendavad raadiosaatjate levimiskaugust, mistõttu tuleb enne kasutamist seade üle kontrollida, et ta leviks täpselt sinna kuhu lapsevanematel vaja.

Lisafunktsioonid
Kuna nii beebimonitorid kui ka käsiraadiosaatjad võivad maksta päris palju, siis omades ühte monitori, mida võib kasutada mitmeks otstarbeks on hea raha kokku hoidev võimalus. Kuna lapsehoidja, beebimonitor või VOX on lisafunktsioonid, siis on võimalik raadiosaatjaid kasutada ka teistes situatsioonides: metsas, reisides, üritustel, aias tööd tehes kui ka juba suurematel lastel mängides. Ühest raadiosaatjapaarist on lastele lõbu küllalt kuna sellega saab väga huvitavaid mänge välja mõelda.

Kokkuvõttes on lastega peredele olemas valikuid, kuidas jälgida enda last, et tal oleks turvaline ning mugav magada. Erinevaid raadiosaatjaid on aga võimalik uurida mugavalt e-poest, samal ajal kui teie laps magab.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!