BEEBIMONITORIDE PEAMISED OMADUSED

BEEBIMONITORIDE PEAMISED OMADUSED

Kes meist ei sooviks oma beebidele kõige turvalisemat keskkonda rõõmsaks suureks kasvamiseks. Lapsele ohutu kodu loomine on alati prioriteediks.
Suurepärane abiline imikute eest hoolitsemisel on beebimonitor.
Beebimonitorid on usaldusväärsed ja justkui beebivalvurid. Need on kahtlemata uuenduslikud vahendid, mis võimaldavad vanematel lihtsustada rasket tööd lapse eest hoolitsemiseks. Beebimonitoride kasutamine tagab väiksema närvikuluga beebi turvalisuse ja rahulolu. Nende abil saab vanem enda toimetuste kõrval olla kursis, kas beebiga on kõik korras. Vanematele on see ülimalt mugav ja tekitab kindlustunde.

Beebimonitoride omadused on head. Nad on töökindlad, kaasaegse disaini ja tehnoloogiaga, laia kasutusraadiusega. Lisaks on mugavad kaasas kandmiseks.
Beebimonitore on erinevate kasutusvõimalustega. On olemas kaameraga beebimonitorid. Näiteks kui laps kipub öösiti olema rahutu, on beebimonitor kaameraga eriti kasulik, et aru saada, kas asi on väärt voodist tõusmist. Saab vaadata, kas beebil on mingi vajadus või vähkreb ta ise uuesti magama. Või kui beebi jääb toas lõunaund magama, saab vanem minna õue aiatöid tegema. Sealseid töid tehes, ei pea ta muretsema, sest tal on jätkuvalt beebi üle täielik kontroll.

Tavaliselt on beebimonitoridel tööraadius üsnagi suur (näiteks 300 m). Juhul, kui signaal peaks kaduma, annab beebimonitor sellest märku kas siis helisignaaliga või pildi näol.

On olemas käsiraadiosaatja beebimonitor. Häirevabad jälgimiskanalid saadavad akustilised signaalid vanemate seadmele koheselt pärast seda, kui tundlik mikrofon lapse hääle tuvastab. Displei süttib vastavalt helitasemele. Suureks plussiks on see, et te saate mitut last jälgida ainult ühe vanema seadmega. Mitu erinevates ruumides asuvat lapse seadet saavad suhelda sama vanema seadmega.
Kui laps on beebieast välja kasvanud, saab seda kasutada ka tavalise raadiosaatjana. Sidet saab pidada kuni 5 kilomeetri kauguselt. Mis on väga hea, sest lapsed saavad ka õues neid kasutada mängimisel, teha luurekaid ja pidada omavahel sidet. Kui aga side katkeb, annab raadiosaatja sellest märku.

Väga mugavad on akutoitel töötavad seadmed. Neid saab võrku ühendada ja töötavad pikema aja jooksul ilma laadimiseta. Kaasaegne tehnoloogia on nii palju arenenud, et mõnel monitoril on sisseehitatud energiasäästlik ECO süsteem.
Beebimonitor on valmistatud arvestusega, et see peab olema kindel ja püsiv, kuna on võimalikud erinevad streigid ja kukkumised.
Loomulikult on heli-, valgussignaalide ja vibratsiooni kombinatsioon parim variant, kus ema saab selgema signaali, mis lapse juures toimub.

Kui te soetate beebimonitori, siis tasub tähelepanu pöörata kasulikele lisatarvikutele, millega on varustatud beebimonitori. Näiteks vööklamber või veekindel korpus.
Õige seadme valimiseks peab vanem lähtuma beebi vanusest. Vastsündinute puhul sobib kõige paremini ühesuunaline side. Vanemale, kui neli kuud lapsele on
kõige parem soetada beebimonitor, millel on kahesuunaline suhtlemine, sest selles vanuses laps juba reageerib helidele. Kui vanem on lapsest eemal, saab ta temaga suhelda, kuniks jõuab lapse juurde.

Mis on beebimonitoride peamised head omadused?

  • Usaldusväärsus
  • Taustvalgusega displei
  • Beebimonitor – raadiosaatja, mida saab ka hiljem kasutada
  • Levist väljumise hoiatus
  • Energia säästu režiim
  • Tagasisidefunktsioon – võimaldab rääkida oma lapsega väljaspool tuba.

Beebimonitore saate meie e-poes vaadata SIIT.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!