BEEBIMONITOR TAGAB KINDLUSTUNDE

BEEBIMONITOR TAGAB KINDLUSTUNDE

Väikeste lastega lapsevanemad teavad, kui tähtis on lastele hea uni ning veel paremini teavad nad kui tihti võivad lapsed üles ärgata. Õnneks on lastevanemate elud muutumas mugavamaks, sest üha enam lapsevanemaid otsustavad endale osta beebimonitore, mida võib kasutada beebi esimestest päevadest alates.

Mis on beebimonitor?
Beebimonitorid on kahe osalised raadiosaatjad kus üks monitor jääb lapse ning teine vanema juurde. Kui laps teeb häält või lapse ümbruses on kuulda liikumist / hääli, siis raadiosaatja saadab selle heli automaatselt lapsevanema seadmesse. Beebimonitore on kahte liiki: ühesuunaline suhtlemine (lapsevanemad kuulevad last) või kahesuunaline suhtlemine (lapsevanemad saavad beebiga suhelda).

Millist monitori valida?
Beebimonitore on lihtne kasutada ning nad võimaldavad lastevanemaltel rahulikult töötada, koristada, süüa teha, magada jne, samal ajal kui nende laps magab. Beebimonitore on olemas nii lihtsaid kui ka erinevate lisaseadmetega.

Lihtsad raadiosaatjad tuvastavad helisid ning annavad teada, kui üks osapooltest on levialast väljaspool. Erinevate lisaseadmete alla kuuluvad aga öölambiga ning mürataseme indikaatoriga beebimonitorid. Samuti on turule jõudnud digitaalse videoga beebimonitorid, mis lisaks kuulamisele ka saadavad vanematele lapse magamisest pildi. Videoga beebimonitorid on väga head lastele, kes võivad läbi une rääkida või keda oleks muudel põhjustel vaja magades jälgida.

Monitori ostes tuleks aga mõelda kus te seda kasutama hakkate, kas beebimonitor oleks enamusajast toas, rõdul või õues? Vastavalt vahemaadele tuleks valida monitor, mis suudab lähedalt või kaugelt heli edasi saata. Meeles tuleks aga pidada, et ka paksud seinad ning muud mööbliesemed võivad vähendada raadiosaatja tööraadiust. Vastavalt lapsevanemate vajadustele on olemas beebimonitore, mis töötavad lausa viie kilomeetri raadiuses.

Lisaks vahemaale tuleb läbi mõelda, kas beebimonitor peaks töötama patareide, akude pealt või siis otse seinakontaktist. Akude ning patareidega beebimonitore kasutades tuleb neid tihedamine laadida ning vahetada, et lapse magamise ajal raadiosaatja end välja ei lülitaks. Küll aga on sellised raadiosaatjad mugavad kuna neid saab asetada vankritesse või lapsele lähedale. Kasutades raadiosaatjaid õues tuleb jälgida, kas see on niiskuse ja tolmukindel ning mis temperatuuridel neid saab kasutada.

Kokkuvõtteks leidub beebimonitore igale perele, vahet pole kas nad elavad suure hooviga majas või väikses kesklinna korteris. Beebimonitorid töötavad raadiosaatja põhimõttel, saates automaatselt helid lastevanemate seadmesse. Vajadusel on võimalik muretseda ka detailsemad ning lisaseadmetega beebimonitorid, mille ekraanilt on võimalik last jälgida olles samal ajal lapsest eemal.

Erinevaid beebimonitore on aga lihtne ning mugav tellida interneti teel, samal ajal kui teie laps puhkab.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!